Wees niet bang voor de liefde. Wees dus niet bang om naar binnen te kijken. Er is geen reden om angstig te zijn. Integendeel, je hebt alle reden om vreugdevol te zijn!
Je natuur is vrede
Dat is lastig te geloven voor het beperkt zelfbeeld wat jij gemaakt hebt. En dat wat jij gemaakt hebt, blokkeert het zicht op je ware aard. Je kunt maken wat je wil, maar je bent en blijft dat waar je onbewust naar verlangt; liefde.
Ervaar deze waarheid over jezelf. Vertrouwen en diep weten komt met ervaring. Het is een prachtige dag om bevrijd te worden van alles wat je ooit hebt bedacht. Doe een stap terug vandaag. Word stil. En stel vreugde niet meer uit.
Samenkomsten van Verstilling elke woensdagochtend of -middag. Inloop 9.30 uur. We starten stipt om 10 uur, afronding om 13 uur na een voedzame stille lunch. Minimaal 3 personen, maximaal 5. Een Individuele Reis is op alle andere dagen in te plannen op een ochtend of middag. Bekijk het huidige aanbod: https://samiraahale.nl/leiderschap/
In vrede en welkom in Dalfsen,
Samira Ahale